www.osiedlezalesie.pl

Inwestor
MOJ S.A.

ul. Tokarska 6
40-850 Katowice
E: zalesie@moj.com.pl

Osiedle Zalesie

domy i apartamenty na sprzedaż

Nowoczesny kompleks osiedlowo-mieszkaniowy wraz z infrastrukturą handlowo-usługową na zielonych terenach Katowic.

Osiedle Zalesie figuruje na liście 100 najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Polsce wyróżnionych przez tygodnik „Wprost”.

Osiedle Zalesie to kompleks domów jednorodzinnych będący wymarzonym miejscem na domowe zacisze. Okolica sprzyja osobom aktywnych fizycznie, jak i tym szukającym wyciszenia na łonie natury. W pobliżu znajduje się potok Kaskadnik i Las Gniotek, przyjazne rodzinnym spacerom.

Osiedle świetnie skomunikowane jest z centrum Katowic, Tychów i Mikołowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki edukacyjno-oświatowe, miejsca do rekreacji i sportu oraz punkty handlowo-usługowe. Mądrze skomponowana przestrzeń umożliwia mieszkańcom życie w harmonii z przyrodą, tworząc idealny zakątek do życia, odpoczynku i spełniania marzeń o pięknym, spokojnym domu.

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, stworzyliśmy dwa typy zabudowy: bliźniaczą oraz łańcuchową. Pierwszy etap naszej inwestycji znalazł już swoich odbiorców. Obecnie finalizujemy budowę drugiego etapu Osiedla - domy w zabudowie łańcuchowej.

Karbon 2 - Osiedle Zalesie

Zabudowa Łańcuchowa

Zamieszkaj w domu, który będzie rósł razem z Twoją Rodziną


Wyjątkowa prywatność

 

Zobacz więcej

Biuro Sprzedaży

Janusz Kocerba
T: (+48) 723 444 206

Jerzy Góra
T: (+48) 660 775 183

Pobierz folder